INDIVIDUALIOS

Individualios kelionės – patyrimams praplėsti..Nes jie, kaip ir mūsų asmenybės, neturi ribų: kiekvienam dovanoja skirtingą įspūdžių amplitudę.

Įsimintinos patirtys ir karjeros siekiai – kartu? Mes sakome TAIP. Ir žadame: gali būti daugiau. Daugiau komforto, daugiau malonumo. Ir vertės.

Patikėjus planą mums, tereikės galvoti apie tai, kas kaitina jūsų protą: verslo planai, kuriamos idėjos, o galbūt partnerysčių mazgai.

Visu kitkuo: viešbučių, konferencijų kambariais, transportu, maitinimu, laisvalaikio pramogomis pasirūpinsime mes.

white passenger plane under white clouds during daytime
white passenger plane under white clouds during daytime

Verslo kelionės

Geras darbuotojas – patenkintas darbuotojas. O kas gali kelti didesnį pasitenkinimą už keliones?

Į sėkmės kalną kylame (ir nuokalnėm ridenamės) kartu: poilsiaujame, dirbame, kartais liūdime, o kartais džiaugiamės. Mes džiaugsimės galėdami šią kelionę suplanuoti už jus.

Nuo poilsinės kelionės iki kraują kaitinančio iššūkio: tinkamiausią variantą kolegoms parinksime atsižvelgdami į jų asmenybių tipus. Svarbiausia – pasitenkinimo reakcija!

man jumping on rock formation
man jumping on rock formation

Motyvacinėskelionės

Užmerkite akis: po įprastų darbo valandų jūsų laukia banglentės ir bangų mūša...Atsimerkite: tai gali tapti jūsų realybe.

Jauki darbo aplinka, komandos dvasią artinantys užsiėmimai, kokybiškas internetas – tik dalis darbostogų vertės. Ne ką mažiau intrigos dovanoja galimybė dirbti iš kvapą gniaužiančių pasaulio vietų bei ryšio stiprinimas besimėgaujant pramogomis.

Šilta - šalta? Vanduo - kalnai? Derinių daug: nekantraujame išausti jums tinkantį kelionės raštą.

man and woman sitting outdoors
man and woman sitting outdoors

Darbostogos